Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ANVELOPE +SERVICII VULCANIZARE (2 ANV MIchelin 12.5/80-18, 1 buc Bkt 14.9-30)

Număr anunț
DA29783794
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.861.903 RON
Data publicării
18.01.2022 00:00
Data finalizării
18.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.861.903 RON