Ofertă acceptată Cumpărare directă

Splitter cablu VGA 15 pini 1x tata la 2x15 pini mama

Număr anunț
DA29775057
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
Cod CPV
32581130-9 · Cablu de transmitere a datelor cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.401.672 RON
Data publicării
17.01.2022 00:00
Data finalizării
18.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.401.672 RON