Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PRESA PENTRU EVENIMENT "INAUGURARE GRADINITA

Număr anunț
DA29774045
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.306.850 RON
Data publicării
17.01.2022 00:00
Data finalizării
18.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.306.850 RON