Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA APA - conform oferta

Număr anunț
DA40702308
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44162500-8 · Conducte de apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
25.06.2026 09:49
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.