Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PROMOVARE

Număr anunț
DA29772000
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE AUTOMOBILISM SPORTIV (CUI 17852686)
Cod CPV
92621000-0 · Servicii de promovare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.036.419 RON
Data publicării
14.01.2022 00:00
Data finalizării
18.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.036.419 RON