Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA STRADALA SOLARA WATERPROOF 60W

Număr anunț
DA29776853
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24 RON
Valoare atribuită
37.210.702 RON
Data publicării
17.01.2022 00:00
Data finalizării
18.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.210.702 RON

din 24 RON estimat