Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lotul 5: Piese de schimb pentru autoturisme, conform ADV1536184.

Număr anunț
DA40708977
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
Furnizor / câștigător
RTP AUTO PARTS S.R.L. (CUI 48224096)
Cod CPV
42124211-6 · Piese pentru pompe de combustibil (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,84 RON
Valoare atribuită
379,84 RON
Data publicării
25.06.2026 15:39
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,84 RON

din 379,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.