- Număr anunț
- DA40702203
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 42131120-3 · Robinete-vana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709,80 RON
- Valoare atribuită
- 709,80 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 09:43
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2026 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
709,80 RON
din 709,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro