Atribuită Cumpărare directă

Acumulator AGM VRLA 12V 7Ah 149mm x 49mm x h 95mm

Număr anunț
DA35031996
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
31433000-0 · Acumulatori cu nichel-fier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.131,40 RON
Data publicării
13.02.2024 13:46
Data finalizării
14.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.131,40 RON