Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE A AUTOMOBILELOR DACIA DISTER CJ14GKK

Număr anunț
DA40710105
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
Furnizor / câștigător
AUTO LIFE SRL (CUI 27276173)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.838,86 RON
Valoare atribuită
5.838,86 RON
Data publicării
26.06.2026 08:39
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.838,86 RON

din 5.838,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.