Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curierat pentru autorizații de transport rutier internațional de marfă

Număr anunț
DA29785076
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Cod CPV
64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.590.678 RON
Data publicării
18.01.2022 00:00
Data finalizării
19.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590.678 RON