Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv realiz placa perm pentru proiect Emil Botta, Corp A, Mun. Adjud, jud. Vrancea

Număr anunț
DA29788211
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.969.027 RON
Data publicării
18.01.2022 00:00
Data finalizării
19.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.969.027 RON