Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere buldoexcavator

Număr anunț
DA29788607
Autoritate contractantă
COMUNA MAIERU (CUI 4512305)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.761.337 RON
Data publicării
18.01.2022 00:00
Data finalizării
19.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.761.337 RON