Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DR.SCHAR CHOCO BALLS – Cereale cu cacao fara gluten x 250 g
- Număr anunț
- DA40694436
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555,20 RON
- Valoare atribuită
- 555,20 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 11:00
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2026 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
555,20 RON
din 555,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro