Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie cutii arhiva arhivare cotor 20 cm 200 mm din carton alb dimensiune 345x200x245 mm B4U

Număr anunț
DA29795456
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Cod CPV
30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
19.01.2022 00:00
Data finalizării
20.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON