Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 2 Becuri auto Philips H7 X-tremeVision Pro 150, 12V, 55W

Număr anunț
DA29794309
Autoritate contractantă
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL COMANA R.A. (CUI 25667302)
Cod CPV
31512200-0 · Becuri cu halogen, bi-pin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.863.889 RON
Data publicării
19.01.2022 00:00
Data finalizării
20.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.863.889 RON