Ofertă acceptată Cumpărare directă

formol - anatomie patologica

Număr anunț
DA40709632
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24326000-5 · Aldehida, cetona, peroxizi organici si eteri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.588 RON
Valoare atribuită
1.588 RON
Data publicării
26.06.2026 07:23
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.588 RON

din 1.588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.