Atribuită Atribuire

Achizitie farfurie ghiveci Lyra polipropilena , diam 45 cm Gri antracit 7 buc x 4.70 ron conform comanda nr. 23679 / 24.06.2026 ( Creatie ) , Referat nr. 23679 / 24.06.2026 , Bon fiscal nr. 237 / 24.06.2026 , factura nr. 0132600063341 / 24.06.2026.Valoare totala achizitie 32.90 ron

Număr anunț
DAN2790184
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32,90 RON
Data anunțului
26.06.2026 10:54

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.