Atribuită Atribuire

Achizitie Biti PZ2 Bosch , otel 25 mm ( 3 buc set ) , 3 set x 10.98 ron , Prelungitor Biti Dexter 54 mm , 3 buc x 4.55 ron conform comanda nr. 23679 / 24.06.2026 ( Creatie ) , Referat nr. 23679 / 24.06.2026 , Bon fiscal nr. 237 / 24.06.2026 , factura nr. 0132600063341 / 24.06.2026.Valoare totala achizitie 46.59 ron

Număr anunț
DAN2790164
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46,59 RON
Data anunțului
26.06.2026 10:48

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.