Atribuită
Atribuire
Achizitie Diblu beton BCA , caramida 12 x 80 mm , 0.135 kg x 260.36 ron conform comanda nr. 23679 / 24.06.2026 ( Creatie ) , Referat nr. 23679 / 24.06.2026 , Bon fiscal nr. 237 / 24.06.2026 , factura nr. 0132600063341 / 24.06.2026.Valoare totala achizitie 35.15 ron
- Număr anunț
- DAN2790125
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 35,15 RON
- Data anunțului
- 26.06.2026 10:32
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.