Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie echipamente curatenie KARCHER-B40 C EP conform Fisa reparatie 18794/11.01.2022

Număr anunț
DA29802701
Autoritate contractantă
Comunei Lunca Ilvei (Primaria Lunca Ilvei) (CUI 4730598)
Cod CPV
50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.070.364 RON
Data publicării
20.01.2022 00:00
Data finalizării
20.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.070.364 RON