Atribuită Cumpărare directă

ORFIRIL(R) LONG MINPLIC.ELIB.PREL. 1000MG X 100 - ACIDUM VALPROICUM + SARURI

Număr anunț
DA35033585
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.459,50 RON
Data publicării
13.02.2024 13:46
Data finalizării
14.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.459,50 RON