Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii Securitatea si Sanatatea in Munca

Număr anunț
DA29804534
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.6 (CUI 29013874)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.007 RON
Valoare atribuită
21.707.609 RON
Data publicării
20.01.2022 00:00
Data finalizării
21.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.707.609 RON

din 2.007 RON estimat