Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maner usa de interior cu sild pentru cheie alama,bronzat si broasca ingropata cheie pentru usa

Număr anunț
DA29803600
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
20.01.2022 00:00
Data finalizării
21.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON