Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch cu management D-Link DGS-1210-10P, 8 porturi Gigabit PoE + 2 porturi SFP

Număr anunț
DA29788181
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.767.707 RON
Data publicării
18.01.2022 00:00
Data finalizării
21.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.767.707 RON