Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fiset fisete dulap metalic cu caseta 2 usi 3 polite rafturi 900X400X1800 cu picioare FARA MONTAJ A18

Număr anunț
DA40709705
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.154,04 RON
Valoare atribuită
1.154,04 RON
Data publicării
26.06.2026 07:51
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.154,04 RON

din 1.154,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.