Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brat pentru monitor Serioux SRXA-MM54-C012GR SRXA-MM54-C012GR

Număr anunț
DA40711740
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,28 RON
Valoare atribuită
165,28 RON
Data publicării
26.06.2026 10:20
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,28 RON

din 165,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.