Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie prima inscriere suprafata pana la 1ha si documentatie cadastrala pentru dezlipire/dezme

Număr anunț
DA29796403
Autoritate contractantă
COMUNA RISCA (PRIMARIA COMUNEI RISCA) (CUI 4674781)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.698.398 RON
Data publicării
19.01.2022 00:00
Data finalizării
21.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.698.398 RON