Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARARE A PARDOSELII GARAJULUI LA IMOBILUL DIN CADRUL ISU HD DIN LOCALITATEA HUNEDOARA

Număr anunț
DA29811787
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004 RON
Valoare atribuită
16.986.647 RON
Data publicării
21.01.2022 00:00
Data finalizării
25.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.986.647 RON

din 2.004 RON estimat