Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul securitatii fizice - analiza de risc la securitatea fizica

Număr anunț
DA29808589
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.077.494 RON
Data publicării
21.01.2022 00:00
Data finalizării
25.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.077.494 RON