Ofertă acceptată Cumpărare directă

-SC COT 160/30=2 BUC -MANSON WC=1 BUC -CABLU 2*1.5=12,5 ML -BATERIE PANASONIC=8 BUC -MISAVAN PROSOP

Număr anunț
DA29819452
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.520.545 RON
Data publicării
25.01.2022 00:00
Data finalizării
26.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.520.545 RON