Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACTUALIZARE DOCUMENTATIE SCIM SCOALA GIMNAZIALA

Număr anunț
DA29817781
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 sat Lunca Banului (CUI 28515139)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.223.020 RON
Data publicării
25.01.2022 00:00
Data finalizării
26.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.223.020 RON