Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA ALARMA INCENDIU

Număr anunț
DA29814918
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.566.494 RON
Data publicării
25.01.2022 00:00
Data finalizării
26.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.566.494 RON