Ofertă acceptată Cumpărare directă

Meniu prescolari - mic dejun+pranz+gustare

Număr anunț
DA29798185
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
Cod CPV
15894200-3 · Mancare preparata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.565.916 RON
Data publicării
20.01.2022 00:00
Data finalizării
27.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.565.916 RON