Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mediu MIU trusa x 250ml + 25ml
- Număr anunț
- DA40712931
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
- Furnizor / câștigător
- SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98 RON
- Valoare atribuită
- 98 RON
- Data publicării
- 26.06.2026 11:21
- Termen limită
- 01.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2026 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98 RON
din 98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro