Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet masti medicale de protectie

Număr anunț
DA29826947
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.840.494 RON
Data publicării
26.01.2022 00:00
Data finalizării
27.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.840.494 RON