Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziția de Prestari de servicii Tabara de Vara
- Număr anunț
- DA40709629
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CL. I-VIII WESSELENYI HODOD (CUI 17337869)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL MAG AGENCY S.R.L. (CUI 42253548)
- Cod CPV
- 63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.750 RON
- Valoare atribuită
- 122.750 RON
- Data publicării
- 26.06.2026 07:23
- Termen limită
- 01.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2026 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
122.750 RON
din 122.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro