Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLA STRIATA 6X1500X6000 10973/11641
- Număr anunț
- DA40711488
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- BIAYANNIS & CO SRL (CUI ro32392255)
- Cod CPV
- 39292100-6 · Table (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.235,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.235,12 RON
- Data publicării
- 26.06.2026 10:06
- Termen limită
- 01.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2026 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.235,12 RON
din 3.235,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro