Ofertă acceptată Cumpărare directă

TINICHIGERIE SI VOPSITORIE

Număr anunț
DA40706620
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
AUTO DAMARO SERVICE S.R.L. (CUI RO36495717)
Cod CPV
50222000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a materialului rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.251,14 RON
Valoare atribuită
12.251,14 RON
Data publicării
25.06.2026 13:19
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.251,14 RON

din 12.251,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.