Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NORMIX 400MG X 18CPR FILM (RIFAXIMINUM)
- Număr anunț
- DA40712792
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.590,50 RON
- Valoare atribuită
- 14.590,50 RON
- Data publicării
- 26.06.2026 11:14
- Termen limită
- 01.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2026 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.590,50 RON
din 14.590,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro