Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de menaj si intretinere curatenie a cladirii

Număr anunț
DA29817769
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate Timis (CUI 2483580)
Cod CPV
90919000-2 · Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.720.652 RON
Data publicării
25.01.2022 00:00
Data finalizării
27.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.720.652 RON