Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de traducere

Număr anunț
DA29818287
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate Timis (CUI 2483580)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.901.756 RON
Data publicării
25.01.2022 00:00
Data finalizării
27.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.901.756 RON