Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA SI SUPORT TEHNIC PENTRU SISTEM INTEGRAT DE CONTABILITATE BUGETARA

Număr anunț
DA29828571
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Galati (CUI 9792290)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.881.188 RON
Data publicării
26.01.2022 00:00
Data finalizării
27.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.881.188 RON