Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii in domeniul inginerie

Număr anunț
DA29819743
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Cod CPV
71330000-0 · Diverse servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.894.326 RON
Data publicării
25.01.2022 00:00
Data finalizării
27.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.894.326 RON