Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de suport tehnic pentru tehnologia „Active Directory” si sistem integrat de email feb.2022

Număr anunț
DA29823776
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.748.386 RON
Data publicării
26.01.2022 00:00
Data finalizării
27.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.748.386 RON