Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASTER TL-D Super 80 18W/840 1SL/25

Număr anunț
DA29837569
Autoritate contractantă
GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
Cod CPV
31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.535.640 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
28.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.535.640 RON