Ofertă acceptată Cumpărare directă

glucoza 33%, captopril, dexametazona

Număr anunț
DA29834815
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
Cod CPV
33692200-9 · Produse pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.311.280 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
28.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.311.280 RON