Ofertă acceptată Cumpărare directă

stagiu instruire MACARAGIU

Număr anunț
DA29836160
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE SULINA (CUI 3053425)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.915.244 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
28.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.915.244 RON