Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBINEZON LAMINAT TIP 5/6 EN 14126 categoria III – protectie Covid

Număr anunț
DA29839712
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Cod CPV
35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.207.595 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
28.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.207.595 RON