Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de consultanta in materie de apa si canalizare - AUTORIZATII SI AVIZE DE GOSPODARIRE APE

Număr anunț
DA29835770
Autoritate contractantă
Comuna Smeeni (CUI 4154380)
Cod CPV
71321300-7 · Servicii de consultanta in materie de instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.362.936 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
28.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.362.936 RON